Sport / 09.11.2023

Bokser “Obilića” Petar Sandić otputovao je u Moskvu na završne pripreme za svjetsko prvenstvo

Slika
b

Selektor juniorske reprezentacije Srbije Branislav Jovičić odabrao je šest juniora za prvenstvo svijeta koje se održava u Jermeniji.

“Naši reprezentativci sinoć su otputovali u Moskvu na završne pripreme pred svjetsko prvenstvo.Velika stvar za naš klub, naš grad i Republiku Srpsku da se naš junior Petar Sandić našao među šest najboljih juniora Srbije koji putuju u Jermeniju na svjetsko prvenstvo. Samo učešće na ovako velikom takmičenju je ogroman uspjeh koji će Petru u daljoj karijeri značiti mnogo, pored toga juniorska reprezentacija Srbije će provesti deset dana u nacionalnom bokserskom centru Rusije u Moskvi, i to će biti još jedno ogromno iskustvo”-rekao je  je trener  trener BK "Obilić" ,Mirko Ždralo.