Institut za javno zdravstvo Republike Srpske potvrdio je da je na području grada na virus korona pozitivno još pet Zvorničana. Prema podacima Higijensko epidemiološke službe Doma zdravlja, u Zvorniku ima 48 aktivnih slučajeva, dok je kućna izolacija obavezna za 127 lica. Na liječenju u KOVID odjeljenju Bolnice je 19 pacijenata iz našeg grada, četiri iz Bratunca, po tri iz Vlasenice i Milića, dva iz Šekovića i jedan iz Osmaka.


