Zvornik / 26.11.2021

Još četvoro novozaraženih Zvorničana

Slika
Zvornik grad

Institut za javno zdravstvo Republike Srpske evidentirao je četvoro novozaraženih Zvorničana u protekla 24 časa. Na području grada aktivan je 41 slučaj, dok se u kućnoj izolaciji nalaze 123 lica, podaci su Higijensko epidemiološke službe Doma zdravlja . U KOVID odjeljenju Bolnice na liječenju je 20 pacijenata iz našeg grada, sedam iz Bratunca, šest iz Vlasenice, po dva iz Milića i Srebrenice i jedan iz Šekovića.