Covid 19 / 02.12.2021

Postojeće mjere u Srpskoj produžene do 15. decembra

Slika
title

Republički štab za vanredne situacije donio je danas, na 104. sjednici, održanoj telefonskim putem, Zaključak o sprovođenju mjera za reagovanje na pojavu bolesti izazvane virusom korona u Republici Srpskoj, kojim je dosadašnje mjere produžio do 15. decembra 2021. godine, saopšteno je iz Biroa za odnose s javnošću Vlade Srpske. Kompletan tekst zaključaka Republičkog štaba za vanredne situacije, donesenih na sjednici, dostupan je na portalu Vlade Republike Srpske u sekciji Republički štab za vanredne situacije – Akti, kao i na stranici Koronavirus u Srpskoj.