Zvornik / 08.12.2021

Troje Zvorničana pozitivno na virus korona

Slika
grad zvornik

Institut za javno zdravstvo Republike Srpske evidentirao je u protekla 24 časa još troje Zvorničana pozitivnih na virus korona. Na području grada 30 je aktivnih slučajeva, a u kućnoj izolaciji je 97 lica, potvrđeno je iz Higijensko epidemiološke službe Doma zdravlja . U KOVID odjeljenju Bolnice na liječenju su 23 pacijenta od kojih su 13 iz Zvornika, pet iz Šekovića, dva iz Srebrenice i po jedan iz Bratunca, Vlasenice i Osmaka.