Prema podacima Instituta za javno zdravstvo Republike Srpske novozaraženo je 10 Zvorničana.
Na području grada ima 111 aktivnih slučajeva, dok je 358 osoba u kućnoj izolaciji, potvrđeno je iz Higijensko epidemiološke službe Doma zdravlja .
U KOVID odjeljenju zvorničke Bolnice smješteno je 28 pacijenata iz Zvornika, pet iz Milića i po dva iz Bratunca, Vlasenice, Srebrenice i Šekovića


