Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je nakon razgovora sa podsekretarom Sjedinjenih Američkih Država za ekonomski rast, energetiku i životnu sredinu Hozeom Fernandezom da nema lijepih vijesti za građane, ali da će Srbija očuvati stabilnost i energetsku bezbijednost.
Vučić je na Instagram profilu "budućnostsrbijeav" naveo da su posebna tema razgovora bile sankcije, ali je naveo da će potpune detalje moći da otkrije u narednim danima.


