Institut za javno zdravstvo Republike Srpske potvrdio je da je još pet Zvorničana zaraženo virusom korona. Prema podacima Higijensko epidemiološke službe Doma zdravlja na području grada aktivnih je 29 slučajeva, dok se u kućnoj izolaciji nalazi 88 osoba.
U KOVID odjeljenju Bolnice smješteno je 10 pacijenata iz Zvornika i još 10 iz opština sa područja regije Birač.


