Ekipe električara radnih jedinica „Elektro-Bijeljine“ su preusmerene na lokacije gde trenutno ima kvarova. Dežurne ekipe sa lokacija na kojima su otklonjeni kvarovi su otišle da pojačaju timove radnih jedinica na objektima koji su trenutno u kvaru u region Birač.
Do sada na ovom prostoru otklonjen je kvar na Dv 10 kV Potočari i na taj način je uspostavljeno snabdevanjeno električnom energijom u Srebrenici.
U veoma teškim vremenskim uslovima, otklonjen je kvar na Dv 35 kV Bratunac 1-Кravica, čime je normalizovano elektrosnabdevanje domaćinnstava ovog kraja.
Radnici "„Elektro-Bijeljine“ su otklonili i kvarove na 35 kV dalekovodima Milići, Gunjaci i Caparde.


