Radnici "Elektro-Bijeljine" iz Terenske jedinice Zovrnik, su i danas na terenu i rade na otklanjanju sporadičnih kvarova prema svakom domaćinstvu na niskonaponskoj mreži.
Nakon što su osposobljeni svi 35 i 10 kV vodovi, u toku su radovi na pojedinim lokacijama gde je oštećena niskonaponska mreža, a kao što se iz snimaka može videti monteri su u Đevanju gde se otklanjaju i danas kvarovi.
Ukoliko ima određenih prekida u lektrosnabdevanju pozovite ih i odgovorni radnici "Elektro-Bijeljine" će izaći na terenu, kao bi svaki korisnik imao električnu energiju.


