Muzička škola „Vojin Komadina“ narednih dana organizuje na otvorenom javne časove njihovih učenika. Sinoć su se na prostoru paviljona ispred škole, predstavili učenicu klavira iz klasa profesora Bojane Nikić i Dušana Babića i učenici violine iz klase profesora Aleksandre Lazić.
Roditelji i slučajni prolaznici su se okupili da aplauzom nagrade učesnike, koje je na sreću vrijeme poslužilo pa ije bilo kiše.
Profesori i učenici Muzičke škole „Vojin Komadina“ održali su prvi u nizu internih čaovas na otvorenom. Narednih dana nastupiće i drugi učenici. Svi ovi mini konceri na otvorenom počinju u 18,30 časova na prostoru ispred muzičke škole. Večeras javni čas i nastup imaju učenici kojima je ljubav harmonica i gitara. U srijedu 31.maja ponovo nastupaju učenici koji pohađaju školu klarineta i saksofona, kao ponovo i učenici klavira i violine. Za četvrtak 1.jun najavljen je javni čas učenika klavira, gitare i solo pjevanja.
Posjetimo njihove javne časove i podržimo ih aplauzom. Budimo podrška učenicima Muzička škola „Vojin Komadina“ koji nas svaki put obraduju i oduševe svojim javnim nastupima na zorničkim manifestacijama.


