Zvornik / 02.02.2022

Danas 18 zaraženih Zvorničana

Slika
Dom zdravlja

Broj Zvorničana inficiranih virusom korona u protekla 24 časa povećan je za 18, potvrdio je Institut za javno zdravstvo Republike Srpske. Higijensko epidemiološka služba Doma zdravlja evidentirala je na području grada 91 aktivan slučaj i 164 lica u kućnoj izolaciji. U KOVID odjeljenju Bolnice smješteno je 12 pacijenata iz Zvornika i 10 iz drugih opština regije Birač.