Zvornik / 14.02.2022

Danas dvoje zaraženih Zvorničana

Slika
grad zvornik

Prema podacima Instituta za javno zdravstvo Republike Srpske u protekla 24 časa virusom korona zaražena su dva Zvorničanina. Aktivnih je 30 slučajeva na području grada i u kućnoj izolaciji je 48 lica, potvrđemo je iz Higijensko epidemiološke službe Doma zdravlja. Na liječenju je 25 pacijenata u KOVID odjeljenju Bolnice, 11 su iz Zvornika i 14 iz drugih opština.