Zvornik / 15.02.2022

Danas još dvoje zaraženih Zvorničana

Slika
Zvornik grad

U protekla 24 časa virus korona potvrđen je kod dvoje Zvorničana, saopšteno  je iz  Instituta za javno zdravstvo Republike Srpske.

Prema evidenciji Higijensko epidemiološke službe Doma zdravlja na području grada su 24 aktivna slučaja i 38 lica u kućnoj izolaciji.

U KOVID odjeljenju Bolnice smješteno je 25 pacijenata od kojih su 13 iz Zvornika, četiri iz Vlasenice, po dva iz Bratunca i Šekovića  i po jedan iz Osmaka, Milića, Srebrenice i Han Pijeska.