Fudbal / 25.10.2018


Fudbaleri Drine tonu sve niže

Slika
title

 

Fudbaleri Drine tonu sve niže na tabeli Prve lige Republike Srpske.Novi neuspjeh doživjeli su u prošlom kolu u kojem nisu ospjeli da postignu gol protiv ekipa Podrinja iz Janje, mada su bili mnogo bolji protivnik i stvorili više povoljnih prilika.

Ovakvom neupsjehu najviše je doprinjelo to što Zvorničani u svojim redovima nemaju pravog golgetera koji bi iskoristio prilike koje stvara vezni red.Pokazuje to i podatak da je Drina tri puta igrala bez golova, a u tri postigla samo po gol.Istina ni odbrana nije sjajna jer je primila 17 golova, i jedino Kozara ima isto tako slabu odbranu.

- Očito je da nam nedostaje pravi golgeter.Uzmimo samo posednju utakmicu sa Podrinjem, kada smo pogodili prečku i propustili par izglednih prilika.Nama je najbolji golgeter zapravo štoper Siniša Jevtić, koji je postigao tri od naših šest golova.Predstoji nam još pet utakmica do pauze u kojima smo tri puta domaćini, pa ukoliko popravimo golgeterski učinak, možemose nadati kakavom-takvom priključku sa ekipama koje će se sa nama boriti u Ligi za ostanak.U zimskom prelazniom roku, na upravi kluba je da dovede par pojačanja, među kojima svakako pravog golgetera, kako bi imali šanse za opstanak, rekao nam je Momčilo Stanić, trener Drine.

                                   D.Gajić