Prema podacima Instituta za javno zdravstvo Republike Srpske u protekla 24 časa virus korona potvrđen je kod dvoje Zvorničana. Prema evidenciji Higijensko epidemiološke službe Doma zdravlja na području grada su 24 aktivna slučaja i 38 lica u kućnoj izolaciji.
U KOVID odjeljenju Bolnice smješteno je 25 pacijenata od kojih su 13 iz Zvornika, četiri iz Vlasenice, po dva iz Bratunca i Šekovića i po jedan iz Osmaka, Milića, Srebrenice i Han Pijeska.


