Krizni štab Srbije trebalo bi da održi sjednicu sutra u 11 časova. Kako je ranije najavljivano, jedna od tema te sjednice trebalo bi da bude i mogućnost uvođenja Kovid propusnica.„Mi nismo odustali od kovid propusnica“, poručila je nedavno premijerka. Za oštrije mjere zalaže se i dr Predrag Kon. „Od prošle sjednice Kriznog štaba nije došlo do poboljšanja situacije. Neka stabilizacija se vidi, ali na gotovo katastrofalnom nivou i to svakako nije poboljšanje“, naglašava doktor Kon. Ističe da nije poboljšan ni obuhvat imunizacije.


