Krizni štab Srbije zasjeda sutra, a po svemu sudeći, epilog sednice će biti ukidanje kovid propusnica koje su od 23. oktobra prošle godine bile neophodne pri ulasku u ugostiteljske objekte, od 20 časova. Ljekari iz crvenih zona i epidemiolozi se slažu - vreme je za ukidanje kovid propusnica, jer epidemija jenjava. Doktor Branislav Tiodorović, epidemiolog i član Kriznog štaba smatra da je sadašnji način primena kovid propusnica izgubio smisao, te da podržava jedino celodnevno važenje propusnica.


