Nakon što su u sredu protestovali gotovo 12 sati zbog uvođenja fiskalnih kasa, pijačni radnici su dobili poziv da razgovaraju sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem oko rešenja njihovog problema. Sastanak je zakazan za subotu u 10 sati, a prema rečima predstavnika pijačnih radnika Srđan Praštala, njegova očekivanja od sastanka su „umerena“. Na sastanak će doći naša petočlana delegacija. Za subotu ne najavljujemo nikakve proteste, niti blokade, ali ukoliko pregovori ne uspeju, sigurno će ih biti", rekao je Praštalo.


