Učenici Tehničko školskog centra i ove godine su se pridružili tradicionalnoj akciji "April mjesec čistoće" koja se održava u Zvorniku.

Danas je organizovano uređenje školskog dvorišta i hola škole. Na školskom drvorištu učenici su iscrtali linije na terenu, a uredili su i zelene površine oko školskih objekata, te ofarbali gelendere.

Kako saznajemo u školi, juče su pomoćni radnici pokosili zelene površine i izršili pranje betonskih površina kako bi sve bilo spremno za današnju akciju učenika.

Tehnički školski centar svake godine daje doprinos akciji "April mjesec čistoče" . Podržavamo sve ideje i inicijative koje predlažu učenici i nastavnici da se sprovedu kako bi uljepšali prostor u kome svakodnevno boravimo , saopšteno je iz ove srednjoškolske ustanove.


