Slika
U protekla 24 časa novozaraženo je pet Zvorničana, podatak je Instituta za javno zdravstvo Republike Srpske.
Higijensko epidemiološka služba Doma zdravlja na području grada evidentirala je 23 aktivna slučaja zaraze i 36 lica u kućnoj izolaciji.
U KOVID odjeljenju Bolnice na liječenju je 20 pacijenata, iz Zvornika 11 i devet sa područja regije.


