Zvornik / 17.02.2022

Virusom korona zaraženo pet Zvorničana

Slika
Zvornik grad

U protekla 24 časa novozaraženo je pet Zvorničana, podatak je Instituta za javno zdravstvo Republike Srpske.

Higijensko epidemiološka služba Doma zdravlja  na području grada evidentirala je 23 aktivna slučaja zaraze i 36 lica u kućnoj izolaciji.

U KOVID odjeljenju Bolnice na liječenju je 20 pacijenata, iz Zvornika 11 i devet sa područja regije.