Zvornik / 08.12.2023

Otvorena nova DM prodavnica : Donacija 5.000 KM Udruženju „Dječija nada“

Slika
dm

U sklopu Retail Parka, u Zvorniku je otvorena nova dm prodavnica, druga u ovom gradu. Na još jednoj adresi, kupci iz ovog područja sada mogu uživati u kupovini proizvoda po uvijek povoljnim cijenama iz širokog dm asortimana koji uključuje ekološki prihvatljive proizvode i organsku hranu, make up proizvode, zatim proizvode za njegu kose i tijela, bebe i djecu, kao i proizvode za domaćinstvo.

 

Slika
dm

Na dan otvorenja, dm je kupce nagradio brojim pogodnostima: Tako je svaki kupac na poklon dobio ceker, a malim znakom pažnje nagrađeni su kupci čiji račun je iznosio 30 KM ili više. Kupcima čiji je račun iznosio 70 KM ili više dm je poklonio kišobran ili peškir. Zabave nije nedostajalo ni za najmlađe – za njih je upriličena šarena zabava u periodu od 12 do 18 sati. Osim navedenog, kupci će do 09.12. uživati i u uštedama od -15% na ukupnu kupovinu.

 U povodu otvaranja uručena je donacija za nabavku sportske opreme Udruženju „Dječija nada“.

Otvorenje nove prodavnice, dm je i ovaj put obilježio društveno – korisnim angažmanom te je Udruženju za djecu sa smetnjama u razvoju „Dječija nada“ uručio donaciju od 5.000 KM.

„Udruženje „Dječija nada“ ulaže velike napore da svojim članovima obezbijedi što više aktivnosti, tako u okviru projekta „U zmajevom gnijezdu“ ponedjeljkom i srijedom u dva termina drugarići rade vježbe sa fizioterapeutom. Utorak je predviđen za bioskop kada se prikazuju animirani filmovi, četvrtak je namijenjen za izlazak u kafić, a petak je organizovana radionica druženje tipične djece sa netipičnom u saradnji sa osnovnom školom. Osim toga organizatori smo raznih ekskurzija i obilježavanja bitnih datuma za ovu kategoriju. Donaciju želimo da utrošimo na obezbjeđivanje sportske opreme za  učesnike projekta „U zmajevom gnijezdu - za 20 osoba  patike i trenerke“, poručio je Nenad Stevanović, fizioterapeut udruženja „Dječija nada“.

Slika
dm

Ček donacije uručila je Lejla Andrić, menadžerica prodajnog područja dm BiH te tom prilikom kazala: „Otvorenjem druge dm prodavnice u Zvorniku, naša prodajna mreža sada broji 90 prodavnica širom BiH. Konstantno osluškujemo potrebe naših kupaca te u skladu s tim planiramo i nova otvorenja i preuređenja postojećih dm prodavnica kako bi imali jedinstven doživljaj kupovine. Izuzetno nas raduje i što imamo priliku da podržimo rad lokalne zajednice.“

  

Slika
dm

Nagradna igra

Povodom početka rada nove prodavnice svim kupcima dm je priredio i vrijednu nagradnu igru koja će trajati do 14.12.2023. godine. Prva nagrada je GARMIN Forerunner 955 pametni sat, druga je Tefal pegla za vertikalno peglanje,  dok će deset sretnih kupaca osvojiti dm poklon kartice u vrijednosti od po 50 KM.

Radno vrijeme dm prodavnice u Retail Parku je od ponedjeljka do subote od 9 do 21 sati, dok su nedjelja i dani praznika neradni dani.

Slika
dm