U razmaku od svega dva dana na magistralnom putu Zvornik-Bijeljina, desile su se dve saobraćajne nesreće u kojima su nastradali pešaci.
Nažalost u Karakaju smrtno je stradala žena pešak B.S. sa područja grada Zvornik, dok se juče u Tršiću dogodila saobraćajna nezgoda u kojoj je povrijeđen maloletni pešak srećom sa lakim telesnim povredama, saopšteno je iz Policijske uprave Zvornik.
Iz PU Zvornik najavljuju i u susret praznicima preventivnu kampanju „Lako je alkohol odbiti" koja će trajati od sutra do 31.janaura. koja će. Kampanju strže kontrole vozača nspovodiće MUP RS ajavljuju uz podršku Agencije za bezbjednost saobraćaja i Auto-moto saveza Republike Srpske.


