Zvornik / 08.12.2025

Pešaci nastradali u dve nesreće

Slika
Saobracajna nesreca

U razmaku od svega dva dana na magistralnom putu Zvornik-Bijeljina, desile su se dve saobraćajne nesreće u kojima su nastradali pešaci.

Nažalost u Karakaju smrtno je stradala žena pešak B.S. sa područja grada Zvornik, dok se juče u Tršiću  dogodila saobraćajna nezgoda u kojoj je povrijeđen maloletni pešak srećom sa lakim telesnim povredama, saopšteno je iz Policijske uprave Zvornik.

Iz PU Zvornik najavljuju i u susret praznicima preventivnu kampanju „Lako je alkohol odbiti" koja će trajati od sutra do 31.janaura.  koja će. Kampanju strže kontrole vozača nspovodiće  MUP RS ajavljuju uz podršku  Agencije za bezbjednost saobraćaja i Auto-moto saveza  Republike Srpske.