Osnovci i srednjoškolci iz Zvornika pobjednici su Regionalnog takmičenja iz pružanja prve pomoći.

Ekipa Osnovne škole "Sveti Sava" pobijedila je u kategoriji podmlatka, a ekipa Srednjoškolskog centra “ Petar Kočić” u kategoriji omladine, rekla nam je Dana Mićić sekretar Gradske organizacije Crvenog krsta Zvornik.

Drugo mjesto u obje kategorije osvojile su ekipe Opštinske organizacije CK Bratunac.

U kategoriji omladine, treće mjesto osvojila je ekipa iz Vlasenice, a u kategoriji podmlatka ekipa iz Srebrenice.

Na Regionalnom takmičenju iz prve pomoći učestvovalo je preko 40 takmičara raspoređenih u četiri ekipe podmlatka i tri ekipe omladine iz regije Birač, saznajemo od Mićićeve.

Republičko takmičenje iz pružanja prve pomoći biće održano u subotu 28.maja u Palama.
D.J


