U Domu omladine u Zvorniku sinoć je održan peti festival sevdalinke „Drino vodo“.
Sala Doma omladine bila pretijesna da primi sve one koji su željeli da uživaju u tradicionalnoj muzici i sevdahu.
Na festivalu je nastupilo 18 vokalnih solista od kojih su neki istinski znalci u izvođenju sevdalinki,a specijalni gost večeri bio je legendarni Nedeljko Bilkić,vrsni interpretator sevdalinki.
Posebno raduje da je među izvođačima bilo i mladih pjevača , što je još jedan dokaz da sevdalinka na ovim prostorima ima budućnost.


